Uniwersalność

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Nasi doradcy pomogą wybrać Państwu asortyment odpowiadający profilowi Państwa firmy.

Profesjonalizm

Współpraca z nami to szybka realizacja i doradztwo techniczne. Oferujemy konkurencyjne ceny, przelewy, dostawę w rejonie na koszt dostawcy. Zamówienia realizowane są w oparciu o zapytanie ofertowe.

Fachowe doradztwo

Paroletnie doświadczenie w branży i stały kontakt z producentami i dostawcami materiałow i narzędzi umożliwia nam oferowanie pomocy i doradztwa w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Bogaty Asortyment

OVO jest dystrybutorem profesjonalnych narzędzi, maszyn i urządzeń technicznych oraz wyposażenia fabryk i warsztatów. W naszej ofercie posiadamy ponad 50 000 produktów renomowanych marek.

  • Zakupu w tej hurtowni dokonałem z polecenia znajomego który był zadowolony z podejścia do klienta, ja po zakupach – również mam taką opinię odnośnie przebiegu transakcji. Polecam tą firmę.

    Adrian Gorczyca
  • Zdecydowałem się na zakup wkrętarki w tej firmie. Zanim zdecydowałem się na zakup udzielono mi wyczerpujących informacji o kilku wkrętarkach, ich wadach i zaletach. Sprzedawca cierpliwie odpowiadał na moje pytania i pomógł we właściwym wyborze.

    Tomasz Janc
  • Firma bardzo elastycznie reaguje na potrzeby swoich klientów, uwzględniając interes kontrahenta na pierwszym miejscu. Oprócz opisanych usług, firma ma kompetentnych, otwartych i zawsze gotowych do pomocy pracowników. Polecam z czystym sumieniem!

    Ewa Amber